Scena Młodych Kack

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo Logo Logo

Halina Koput

Absolwentka AWFiS w Gdańsku. Ukończyła Metodyczny Kurs Taneczny zorganizowany przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Brała udział w warsztatach tańca jazzowego w Kielcach. Od 2009 roku trener Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders. Od wielu lat prowadzi szkolne i pozaszkolne zespoły taneczne. Z zespołem Silver Team w 20017 i 2018 zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii „Pom Dance Cheerleaders”.

Alicja Jank

Nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum Nr 2 w Gdyni oraz Szkole Podstawowej Nr 26. Pasjonatka teatru oraz pracy z młodzieżą. Uwielbia podróże oraz nowe wyzwania. Od wielu lat przygotowuje swych uczniów do różnego rodzaju konkursów teatralnych, recytatorskich oraz wokalnych. We wszystkich tych dziedzinach jest samoukiem, kieruje się wyłącznie intuicją i doświadczeniem zebranym podczas wielu lat pracy z młodymi ludźmi.

Iwona Podhajska

Nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni. Uczy języka polskiego. Zupełnie nieoczekiwanie została zaproszona do pracy nad przedstawieniem „Jej portret”, bo do tej pory była jedynie odbiorcą teatralnym. Z pasją i zaangażowaniem stara się wykorzystywać potencjał swoich wychowanków, zachęcając ich do ekspresyjnego wyrażania swoich emocji i uczuć. Stara się czerpać od młodych ludzi ich energię i spontaniczność.

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo